P P U H ”Emocja” Zbigniew Motyl

Producent biżuterii oraz kosmetyków z bursztynu - sprzedaż hurtowa i dystrybucja

Panel Logowania

Zarejestruj się

O nas

… Z MIŁOŚCI DO BURSZTYNU

Od 1991 w PPUH “Emocja” z pasją tworzymy niepowtarzalną biżuterię, pamiątki i upominki z bursztynem. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wyrobów, ciągle poszerzając asortyment, niezmiennie jednak wykorzystując znany ze swych niezwykłych właściwości BURSZTYN BAŁTYCKI.

Poza biżuterią i pamiątkami oferujemy wegańskie kosmetyki, tworzone na bazie naturalnych składników jakimi są olej rzepakowy, sól kamienna, masło shea, gliceryna a wyjątkowości nadają bursztyn , borowina i węgiel aktywny pochodzące z polskich złóż. Dodatkowym walorem jest ich subtelny, zmysłowy zapach. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty Unii Europejskiej.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę korali i bransoletek bursztynowych oraz wyrobów jubilerskich – srebro z bursztynem, a także: statki z bursztynu, latarnie, wiatraczki, łódeczki, szkatułki oraz obrazki, nalewki, breloki, różańce i wiele innych.

Prowadzimy całoroczną sprzedaż stacjonarną w siedzibie firmy oraz wysyłkową. W okresie od marca do września osobiście, regularnie zaopatrujemy naszych Klientów w pasie nadmorskim.

Gwarantujemy Państwu solidność, wysoką jakość towarów i usług, konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

  P P U H ”Emocja” Zbigniew Motyl

  ul. Koszalińska 6

  76-031 Mścice

  NIP 669 197 77 97

  woj. Zachodniopomorskie

  Zbigniew Motyl

  (+48) 603 762 148

  Aneta Laskowska

  (+48) 786 86 76 70

  zbigniewmotyl@wp.pl